FC Biocel Vratimov - FK Avízo starší žáci 2:4 (1:2)

02.05.2013 18:04

Souboj čtvrtého týmu se třetím zvládli naši kluci výborně.  Jak se stává zvykem, hráči AVÍZA zaspí začátek utkání a brzo inkasují. Už v páté minutě obrana udělá hrubou chybu, kterou využil domácí útočník k pěknému přehození našeho brankáře Juříka.  Naštěstí se hráčům AVÍZA podařilo rychle srovnat po samostatné akci Hrabovského 1:1. V pětadvacáté minutě dostal krásnou přihrávku za obranu opět Hrabovský a po kličce domácímu gólmanovi otáčí skóre v náš prospěch.

Ve druhém poločase byli viditelně aktivnější naši kluci. Domácí Vratimov se pokoušel jen o rychlé brejky. V padesáté minutě se po krásné kombinaci Baránek, Hrabovský, Wilczek dostává AVÍZO do dvoubrankového vedení, když poslední jmenovaný Wilczek doklepává míč do prázdné branky. Deset minut před koncem se už po třetí prosazuje Hrabovský a zvyšuje na 4:1 pro AVÍZO. Gólové hody v utkání, ale nakonec ukončí domácí. V 66. Minutě naše obrana opět cybuje a domácí útočník pohodlně snížil na konečných 2:4.

Branky : Hrabovský 3 , Wilczek

Sestava: Juřík ,Kaštovský ,Novák ,Hudeček ,Kohoutek ,Baránek ,Hrabovský ,Wilczek ,Kocián ,Zetek ,Pospíšil ,Dočkálek ,Caknakis

Vedoucí mužstva : Michal Grygar