FK AVÍZO Město Albrechtice - Horní Benešov

21.04.2012 15:40

FK Avízo Město Albrechtice - TJ Horní Benešov 5:1 ( 3:1 )

Sestava : Heinczke, Pavlíček, Matějíček, Mlčoušek J. , Brožek, Pelán, Burian K., Blažek, Pecha, Juchelka, Burda střídali : Novák, Múka, Kurečka.

Prohrávali jsme jako pokažde na jaře po střele Petříka, rychlá odpověď přišla důrazným Karlem Burianem, který byl u všech 5 branek. Na 2:1 zvyšuje Burda a po faulu na Buriana přidává před poločasem uklidňující branku kapitán Matějíček Stanislav. Po 10 min. druhého poločasu vymetl pravou šibenici technickou střelou Pecha a poslední gól byl ukázkový, kdy po přihrávkách na jeden dotek se dostal balón po ose Burian - Juchelka - Burda, kdy posledně jmenovaný měl před sebou prázdnou branku a stanovil konečný výsledek na 5:1 v náš prospěch. Trenér byl s výsledkem velmi spokojený a dal si za cíl získat minimálně jeden bod na hřišti o postup bojující Břidličné.