FK Avízo muži - TJ Sokol Velké Heraltice 3:0 (1:0)

22.09.2014 16:20

Domácí opět nebyli v kompletní sestavě, tým Gustava Santariuse totiž v poslední době provázejí zranění. „Bohužel teď se to na nás nějak lepí. Chybí nám Slaný, Bušos, Drahotušský a ještě k nim přibyl Přecechtěl," vyjmenoval hráče albrechtický kouč.

Přes to všechno začalo Avízo utkání velice dobře. „Pořád jsme byli v tlaku, hráli jsme s míčem a soupeře v podstatě do ničeho nepustili," pochvaloval si Santarius. Domácí se neustále tlačili do šancí a po půlhodině hry jim jedna vyšla. Charalambidis zatáhl míč po prvé straně, odcentroval do šestnáctky a Burda hlavičkou z malého vápna trefil přesně, 1:0.Poté měl dvě obrovské příležitosti Burián, v té první trefil jen tyč, ve druhé šla jeho střela do boční sítě.

Se stejnou vervou vlétli domácí i do druhého poločasu. Hned po pěti minutách zahrával Štalmach trestný kop z pětadvaceti metrů. Obstřelil zeď a míč se na mokré trávě sklouzl až do sítě, 2:0. Vedení mohl o chvíli později navýšit Burda, ale jeho ránu ze dvou metrů fantasticky zlikvidoval gólman hostí.Ve dvaaosmdesáté minutě bylo definitivně rozhodnuto. Střídající Novák odcentroval na zadní tyč, kde stál připravený Burda, který opět hlavou uklidil balón do svatyně Velkých Heraltic, 3:0.

„Jsem maximálně spokojený. Měli jsme ze soupeře docela respekt, protože jejich útok je hodně nebezpečný a hlavně produktivní. Chtěli jsme vycházet ze zajištěné obrany. V tom nám hodně pomáhá Matějíček, který se vrátil a skvěle to diriguje," povídal Gustav Sanatarius a pokračoval: „Bylo to nejlepší utkání, jaké jsme teď na podzim odehráli," doplnil kouč.
Branky: 30. a 82. Burda, 50. Štalmach
Sestava : Heinzke - Pavlíček, Matějíček, Baczke, Táborský - Charalambidis, Láník, Hažík, Štalmach - Burián (75. Hricko, 77. Novák), Burda.

Trenér : Gustav Santarius