FK Avízo starší žáci- FK Baník Albrechtice u Českého Těšína 1:2 (1:0)

09.09.2013 20:28

FK Avízo starší žáci-  FK Baník Albrechtice u Českého Těšína 1:2 (1:0)

První historické derby žáků mezi obcemy Město Albrechtice a žáky Albrechtic u Českého Těšína skončilo nezdarem pro naše kluky. Přesto že náš tým vedl od čtvrté minuty 1:0 brankou Oravy. Lepším týmem byly Albrechtice u Českého Těšína. Rozhodující okamžik přišel v 58. Minutě když hráč hostů po šlápnutí na míč uklouzl  a rozhodčí k překvapení všech pískl penaltu. Pak se  hosté tak zvaně  dostali na koně…..Rozdílová branka pro hosty přišla dvě minuty před koncem, když využili hrubé chyby obrany!

Hodnocení trenéra : Prohru beru na sebe. Chtěl jsem utkání vyhrát a hráli jsme ke konci víc otevřeně než bylo nutno. Do prvního poločasu jsme soupeře do žádné šance nepustili, ale pak nám došli síly a soupeř byl jednoznačně lepší. Soupeři gratuluji k vítězství .

Branka : 4. minuta Orava.

Sestava : Juřík – Pořízka, Pospíšil, Schaffartzik,  Dudík, Caknakis, Laníček, Banovec, Peřina, Orava, Jedelský, Mlčoušek, Kmínek, Vajdík.

Trenér : Martin Lhotka

Vedoucí mužstva : Jiří Mlčoušek