FK Avízo starší žáci - Slávia Orlová 3:3 (0:2)

FK AVÍZO Město Albrechtice - Slávia Orlová 3:3 (0:2)

Branky

19. min. 0:1

34. min. 0:2

43. min. 0:3

48. min. 1:3 Hrabovský

52. min. 2:3 Pospíšil

56. min. 3:3 Wilczek

Naročné utkání sehráli naši starší žáci s prvním týmem krajského přeboru. Celý zápas byl ovlivněn silným větrem. V prvním poločase měli výhodu podpory větru hosté. S touto výhodou si Orlová poradila dobře a po naších chybách se dostala do dvougólového vedení.

Druhý poločas přinesl veliké drama. AVÍZO chtělo změnit průběh utkání, ale ve 43. minutě udělalo další hrubou chybu v obraně a Orlová zvýšila na 0:3. Nepříznivý vývoj přinutil AVÍZO k riskantní hře na tři obránce. A risk se domácím vyplatil takřka okamžitě. Ve 48. minutě se dostal před brankáře hostů po pěkné kombinaci Hrabovský a snížil na rozdíl dvou branek. Netrvalo dlouho a Orlová vyrobila při rozehrávce před vlastní bránou školáckou chybu. Jirka Zetek tak lehce získal míč a okamžitou přihrávkou před bránu oslovil ke skórování Pospíšila. Ten se k radosti domácích nemýlil. 2:3. Hosté byli jako opaření. A toho se nám podařilo využit ve vyrovnávací gól. Po další pěkné kombinaci vyslal do úniku Baránek Wilczka a ten srovnal na 3:3. Pak se hra uklidnila a vyrovnala. Našemu týmu postupem času začali docházet síly, ale snažil se a bojoval o vítězství v utkání. Tohle Orlová už nedovolila a tak konečný výsledek zní 3:3.

Hodnocení trenéra:

Jsem rád, že tým ukázal, jak se bojuje o body a jak je silný. Bohužel nám soupeř celkem snadno vstřelil tři branky a vyrovnání nás pak stálo strašně moc sil. V závěru šla na hráčích vidět velká únava. Jako hlavní důvod toho, že se nám podařilo vyrovnat, vidím branku Hrabovského na 1:3. V tom to okamžiku si kluci začali věřit a zjistili, že i soupeř je zranitelný. Musím říct, že mi kluci udělali radost tím, jak zabojovali a nevzdali to. Přesně tak se bojuje o důležité body!