FK Krnov "A" - FK Avízo starší přípravka 5:6 (2:2)

10.06.2013 21:18

FK Krnov "A" - FK Avízo starší přípravka  5:6 (2:2)

V utkání se utkal první s druhým týmem v tabulce okresního přeboru a podle toho se utkání odvíjelo. Soupeře jsme se nezalekli a do utkání vstoupili bojovně se snahou o co nejlepší výsledek, což se nám dařilo. Hrál se na obou stranách bojovný a velice kvalitní fotbal, avšak domácí se jako první dostali do vedení. Díky naší neustálé bojovnosti se nám podařilo do poločasu vyrovnat. Druhý poločas nás domácí zatlačili před naší bránu a jen díky výborné obraně jsme prvotní tlak ustáli a po krásných akcích jsme se dostali do vedení 4:2. Následné naše individuální chyby nás o náskok připravili a domácí se opět ujali velice lehce vedení 5:4. Díky proměněnému trestnému kopu a penaltě v náš prospěch na závěr utkání jsme si odvezli velice cenné vítězství a před posledním kolem jsme se dostali na 1.místo tabulky okresního přeboru, které můžeme potvrdit v posledním zápase na domácí půdě. Toto vítězství je o to cennější, že domácí hrají taktéž soutěž Karty Cup, kde porážejí takové mužstva jako jsou Baník Ostrava, FC Vítkovice, FK Opava a další! Tímto bych chtěl celé mužstvo maximálně pochválit za předvedený výkon!!!

Branky : Hvižď 3x, Dudík 2x, Jiří Mlčoušek

Sestava : Kmínek, Jiří Mlčoušek, Tarabík, Hvižď, Kvasnica, Dudík, Jan Mlčoušek, Liberda, Vyležík

Poslední zápas sezóny odehrajeme na domácí půdě ve čtvrtek 13.6.2013 v 17 hod.......přijďte naše nejmenší povzbudit!!!!