FK Odry - FK Avízo Město Albrechtice dorost

13.09.2011 03:44

FK Odry - FK Avízo Město Albrechtice 6:2 (0:0)

První poločas jsme drželi s vyspělým družstvem domácích Oder krok a podržel nás golman Boček + nastřelená tyč a břevno. V poločase se snažil trenér Kala mužstvo zklidnit a nabádal je k trpělivosti a snaze bránit dobrý výsledek, který se rýsoval po prvním poločase. Jenže opak byl pravdou a v 54. minutě svítilo na ukazateli skóre 3:0. Po brance Pospi to vypadalo, že naši junioři zaberou a porvou se o lepší výsledek, ale zkušený tým domácích si rozjeté utkání pohlídal, přidal tři branky a po korigování Robinem Moravcem skončilo pro nás utkání prohrou 6 : 2. Nyní nás čeká v domácím prostředí mužstvo Vrbna, které ještě nezískalo v KS bod a všichni doufáme, že právě tímto utkáním se naši dorci chytí a okusí chuť výhry.