FK Žimrovice - FK M.Albrechtice 3:2 (3:1)

27.08.2017 07:39

Od začátku utkání byli domácí hráči jasně lepší, určovali hru a brzo se taky v 7.minutě dostali do vedení. Našemu mužstvu vázla rozehrávka a domácí nás do větších šancí nepouštěli. Z ojedinělé šance vyrovnal v 31.minutě Táborský. Domácí ihned z protiútoku zvyšují a poločas zakončují další brankou na 3:1. Druhá půle nepřinesla větší změny ve hře na obou stranách, pouhá nemohoucnost domácích vstřelit branku nezměnila skóre na naší straně. V 89.minutě si domácí dávají hlavou vlastní gól a skóre se zastavilo na konečných 3:2 ve prospěch domácích. Našim hráčům nelze upřít snaha a bojovnost i za nepříznivého výsledku s tím něco udělat, bohužel musíme sportovně uznat kvality domácího týmu.

Branky : Táborský, vlastní

Sestava : Darda, Kopecký, Pospíšil, Dočekal, Kropáč, Charalambidis, Kuřec, Táborský, Slaný, Pavlíček, Hricko

Střídali : Červinka, Banovec, Šupák, Baránek