Halový turnaj přípravek-Šternberk

10.01.2013 19:48

Přípravka na turnaji ve Šternberku

V neděli 6.1.2013 se starší přípravka FK Avízo Město Albrechtice zúčastnila silně obsazeného halového turnaje ročníku 2002 v krásné nově postavené sportovní hale ve Šternberku za účasti 10 mužstev. Utkání se hrála ve dvou skupinách každá po 5 mužstvech, 1 x 11 minut. Turnaj jsme nezačali vůbec dobře a proti fyzicky vyspělejším soupeřům jsme se jen těžko zpočátku prosazovali a na našich hráčích byla znát vánoční přestávka. Až ve 4 zápase ve skupině jsme se rozehráli k výbornému výkonu a dokázali taky vybojovat cenná vítězství. Výsledky zápasů ve skupině :

FK Avízo : TJ Olympia Bruntál 0:3

FK Avízo : FK Česká Třebová 0:3

FK Avízo : SK Uničov 0:2

FK Avízo : Sokol Slavonín 3:0

Ze skupiny jsme postoupili ze 4.místa a sehráli další utkání ve skupině o 5.-8.místo s těmito výsledky :

FK Avízo : Šternberk 3:0

FK Avízo : FK Česká Třebová 0:2

Po slabším začátku jsme obsadili nakonec vcelku slušné 6.místo, za což patří hráčům pochvala. Zvláště je třeba vyzvednout bojovný výkon našich hráčů proti SK Uničov, kdy hráči soupeře hrají pravidelně Divizi a taktéž okusili na střídavé starty za prvoligovou Sigmu Olomouc. I v tomto utkání jsme se přesvědčili, že za maximálního nasazení se dá hrát s každým soupeřem na jakékoliv úrovni v této kategorii.

Sestava : Kmínek, J.Mlčoušek, Tarabík, Kvasnica, Hvižď, Liberda, Škrabal, Vyležík

Celkové pořadí : 1. SK Uničov