SK Bohuslavice – FK Avízo muži 2:1 (0:0)

01.06.2015 20:47

Muži odjížděli do Bohuslavic s mnoha zraněnými a v okleštěné sestavě. S vedoucím celkem 1.B třídy to měl být zápas na velmi dobré úrovni. První půle vypadala hodně kvalitně z obou stran a šancí bylo několik. Do zakončení se dostali z našeho mužstva Burda ,Bušos ,Hricko a Chovanec, ale ani jeden neproměnil. Soupeř byl na tom podobně, a proto první poločas skončil 0:0. Druhá půle začala úplně stejně jako ta první a taky tak probíhala. Šance byly opět na obou stranách, ale obě mužstva držela stále bezbrankovou remízu.  Začali jsme soupeře dostávat pod tlak. A po několika šancích se dokázal střelecky prosadit po pěkné akci z levé strany Hricko.  Jak se blížil konec utkání,tak oslabenému kádru docházely rychle síly. Soupeř ke konci prostřídal hráče a situace  se začala obracet. V 81 minutě padl vyrovnávací gól a  v 85 minutě šli domácí do vedení. Náš totálně vyčerpaný tým už se na víc nezmohl. Trenér musí klukům poděkovat za to, že odehráli velice důstojné utkání, a přestože  v Bohuslavicích prohráli, bere to jako výhru, protože jsme si opět dokázali,že v týmu je zdravé jádro.

Branka : Hricko