Slávia Opava - FK Avízo žáci st. 0:2

03.09.2011 23:43

První poločas přinesl vyrovnanou hru s ojedinělými šancemi na obou stranách. Druhý poločas začal velkou šancí domácích, ale její neproměnění zlomilo domácí mužstvo natolik, že jsme na hřišti převzali iniciativu my a byli jsme jasně lepším mužstvem, který si začal vytvářet spoustu šancí. Ve 45. minutě se dostal míč k Lukášovi Pospíšilovi (ml. žák), který utekl přes půl hřiště a poslal náš tým do vedení. Domácí znervózněli a vše vyústilo faulem na Kamila Wilzka, po kterém rozhodčí nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil Lukáš Král a vedli jsme 2:0. Toto vedení jsme si už pohlídali do konce utkání a trenér Lhotka řekl po zápase : "Celý tým odehrál výborné utkání s velkým nasazením. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Všem moc děkuji!"