TJ Třemešná - FK Avízo muži B 2:0 (1:0)

08.06.2014 19:43

TJ Třemešná - FK Avízo muži B  2:0  (1:1)

Další venkovní utkání jsme opět absolvovali s malým počtem hráčů, kdy jsme neměli žádného hráče na střídání, jelikož někteří nezodpovědní po příslibu, že se utkání zúčastní, dají raději přednost osobním zájmům a holdování alkoholu!!!

Utkání se od začátku hrálo ve velkém vedru a výkon se podepsal na výkonu obou mužstev. Domácí se dostali do vedení po předchozím faulu na našeho hráče, který nebyl odpískaný a krásnou střelou domácího hráče z 25 m. I přes bojovnost našich hráčů se nám nepodařilo vytvořit si 100% šanci a vstřelit gól. Domácí druhou půli navýšili z rohu skóre na konečných 2:0. Domácí rozhodčí nakonec utkání ukončil o 5 minut dříve, než aby musel vylučovat vlastní domácí hráče za zákeřné fauly zezadu. Je třeba poděkovat hráčům jako Radomír Kala st. a Petr Leun, kteří i přes svůj věk můžou být mladším hráčům vzorem svým přístupem k fotbalu!

Sestava : Leun, Novák, Grygar, Vávra, Frančiak, Pelan, Kala ml., Kala st., Charizanis, Hančil, Frančák