FC Kopřivnice - FK Avízo starší žáci 0:5 (0:4)

29.09.2013 18:31

FC Kopřivnice - FK Avízo starší žáci 0:5 (0:4)

Důležité body přivezli starší žáci AVÍZA z Kopřivnice. Úvod utkání patřil herně domácím. Ale i přesto padla branka na druhé straně. Po rychlém přechodu na polovinu Kopřivnice se ocitl sám před brankářem Láníček a zkušeně otevřel skóre utkání. Hned o minutu později si vytvořila šanci Kopřivnice. Tady se ukázala opora Albrechtic brankář Juřík, který šanci výborným zákrokem zlikvidoval. Poté začali mít mírně navrch Albrechtice. Ale dlouho se nedařilo překonat obranu domácích. To se změnilo osm minut před koncem poločasu. Běžela 27. minuta. Láníček posílá míč do vápna. Tam je nejdůraznější Hanslík a zvyšuje na dva nula. O dalších pět minut později, opět Albrechtice skórují. Na krásný centr Gergišáka si naběhl Pospíšil a hlavičkou do protipohybu gólmana dává třetí branku. Výborný závěr poločasu završilo AVÍZO ještě jednou brankou. To se v utkání podruhé prosadil Hanslík, když využil chyby domácího brankáře. Úplně poslední šanci prvního poločasu však měl domácí útočník. Ale i tu s pomocí břevna dokázal Juřík zlikvidovat.

Druhý poločas patřil jednoznačně hostům z Albrechtic. Svého soupeře jednoznačně přehrávali a minimálně pouštěli na svou polovinu. Bohužel už se jim tak nedařilo zakončení jako v prvním poločase. Možností ke skórování bylo dost, ale v důležitých chvílích už byli hráči AVÍZA lehkovážní. I přesto se Albrechticím podařilo ještě jednou rozvlnit síť. V sedmašedesáté minutě se na kraji šestnáctky opřel do míče Láníček. Na střelu letící k levé tyči branky domácí gólman nedosáhl a tak míč po páté a naposledy rozvlnil Kopřivnickou síť. Závěr utkání se už v poklidu dohrál a AVÍZO si připsalo druhé vítězství v řadě.

Hodnocení trenéra : Pro tým velice důležité vítězství. Kluci si začínají na hřišti rozumět. Je to hodně znát při přechodu do útoku. Soupeř byl v utkání oslaben o své nejlepší hráče a výsledek byl tak hodně ovlivněn. I tak musím všechny naše hráče pochválit. Nejvíce mě dnes svou hrou potěšil Schaffartzik a Caknakis. 
Branky : Láníček 2, Hanslík 2, Pospíšil
Sestava : Juřík - Nečesaný Roman, Nečesaný Michal, Dudík, Schaffartzik, Klepáček, Pospíšil, Banovec, Peřina, Gergišák, Láníček, Jedelský, Orava, Hanslík, Caknakis

Trenér : Martin Lhotka

Vedoucí mužstva : Jiří Mlčoušek

Zpět