FK Avízo dorost - Budišov n. B.

21.08.2011 02:02

I pro dorost začal nový soutěžní ročník. Trenér Kala se musel obejít bez několika hráčů (prázdniny, zranění, jednání o hostování). Hosté z Budišova se ukázali jako houževnatý tým a nebýt výborně chytajícího Romana Bočka a stopera Dudka Karla, tak by nám první utkání v krajské soutěži pěkně zhořklo. Po několika vteřinách od začátku se opřel do míče hostující záložník a rychlá a přesná střela skončila za zády bezmocného domácího brankáře. Hosté po celé utkání diktovali tempo a u nás se projevilo,že v základní sestavě museli nastoupit méně zkušení hráči + hráči, kteří toho neměli moc natrénovaného a už po 20. min. prvního poločasu odpadávali. Druhý poločas kopíroval ten první, kdy naši bránili a snažili se o výpadky do hostující obrany, kde se snažili alespoň o vyrovnání. To přišlo v 90. min. kdy rozhodčí nařídil  po faulu uvnitř šestnáctky pokutový kop, který tak trochu se štěstím proměnil domácí kapitán Hricko Michal. Toto vyrovnání se samozřejmě nelíbilo hostujícím hráčům a také diváků, kteří přijeli z Budišova. Skončilo to vyloučením jednoho hostujícího hráče. Utkání skončilo remízou 1:1,ale budeme muset dořešit posílení našeho mužstva,abychom dokázali víc bojovat a přidali víc krajských bodů k tomu našemu prvnímu.

Sestava : Boček, Svoboda, Dudek, Fiebrich,Moravec, Kala, Hricko, Pospíšil, Turek, Hažík, Kalužnický

Střídání : Ondrašik

Rozhodčí: Štrbík