FK Avízo dorost - Dolní Lhota 0:4

03.09.2011 23:24

V dalším utkání KS dorostu jsme přivítali na našem hřišti hráče s Dolní Lhoty. Trenér Kala už mohl zařadit do sestavy dvě posily z Jindřichova a tajně jsme doufali, že se obraz hry změní a dočkáme se vítězství na vlastním hřišti. Opak ale byl pravdou. Naši junioři se snažili o kombinační hru,ale malá účast na trénincích v přípravě si opět vybrala svou daň. Bohužel fotbalový zápas se hraje na dva poločasy. V tom prvním se hrálo vyrovnaně a hostům se až k závěru poločasu podařilo vsítit branku a šli do šaten s jednogólovým vedením. O přestávce se snažil trenér tým zklidnit a připravit na druhou půlku, jenže než se naši rozkoukali tak musel brankář Roman Boček tahat míč ze své branky podruhé. To otřáslo psychikou celého týmu a až na  vyjímky v podobě kapitána Michala Hricka a Radka Kaly, kteří se snažily z nepříznivým výsledkem něco udělat, zbytek kluků odpadli fyzicky a účet branek hostů skončil na čísle 4 : 0 v náš neprospěch. Věříme, že se tato nepříjemná série špatných výkonů brzy změní a začneme hrát v KS důstojnější roli a hlavně začneme vyhrávat. Kluci si musí uvědomit,že rozdíl mezi okresní a krajskou soutěží je opravdu velký a trenér jim to z lavičky nevyhraje. Tím bych chtěl vyslovit trenérovi Radku Kalovi plnou důvěru a věříme, že se jeho práce se brzy zúročí.