FK Avizo muži B - Heřmanovice 9:3 (4:1)

12.10.2011 21:56

V dalším domácím utkání jsme chtěli potvrdit výbornou podzimní formu a jako lídr tabulky jsme přivítali v derby mužstvo z Heřmanovic. Utkání se hrálo za promnělivého počasí a jak napovídá konečný výsledek tak v naší režii. Ikdyž začátek zápasu byl vyrovnaný. Velký vliv na průběh zápasu mělo vyloučení hostujícího hráče,který si zahrál na brankáře a vyrazil míč,který letěl do brány. Po vyloučení následovala penalta,jenž rozpoutala brankostroj na našich kopačkách. V poločase svítilo na ukazateli skóre 4:1 ( o jediný zásah hostů v prvním poločase se postaral domácí Michal Grygar). V druhém poločase jsme na tempu hry neslevili a skóre se pomalu navyšovalo. Pak přišla slabá chvilka domácího brankáře I. Polách,ktarý nejprve neudržel pod sebou míč a daroval hostům lacný gól a po té si špatně rozuměl s domácí obranou,míč proletěl kolem něj a před hostujícím útočníkem zívala prázdná branka a třetí (zároveň poslední) gól hostu byl na světě. Po snížení začali naše útočná tykadla opět přidávat branky a skóre zápasu se nakonec zastavilo na stavu 9:3 ( branky : Burda 3, Pavlíček 2, Caisberger, Pietras, Boček a Špalek. Tímto výsledkem jsme potvrdili první místo a hned v dalším utkání nás čeká těžký soupeř. Na domácím hřišti přivítáme B - mužstvo z Kr. Louček.