FK Avízo muži - TJ Sokol Zlatníky 1:1 (1:1)

10.05.2015 16:58

FK Avízo muži - TJ Sokol Zlatníky 1:1 (1:1)

Fotbalisté Města Albrechtic hostili na svém hřišti celek ze středu tabulky 1.B třídy, nevyzpytatelné Zlatníky. Samozřejmě chtěli uspět za tři body.

Jenže od počátku se domácímu mužstvu nic nedařilo, vázly přihrávky, hra byla rozkouskovaná, a to hrálo hostům do karet. „Zlatníky byly hodně odevzdané. Je to tým, který bychom měli v pohodě kdykoliv porazit, jenže nám nešlo vůbec nic," povídal trenér Města Albrechtic Petr Hrdlička. Ve dvacáté sedmé minutě se přece jen domácímu kolektivu povedla jedna pohledná akce. Hricko dostal míč do vápna Zlatník přesně na Slaného a ten jej uklidil do sítě, 1:0. „Jenže potom, co jsme vedli, nedokázali jsme je dorazit," krčil rameny Hrdlička. Deset minut před poločasem však přišlo zcela nečekané vyrovnání. Hostující Alt se opřel do balónu ve vzdálenosti pětatřiceti metrů a trefil přesně šibenici. Gólman Šípek byl bezmocný, 1:1.

Po přestávce byla převaha domácího celku ještě markantnější. „Zlatníky v podstatě přijeli s tím, aby nedostali debakl. Bránili v devíti lidech vzadu a my jsme pořád hráli do plných," popisoval průběh domácí kouč. Přesto se do velikých příležitostí dostali postupně domácí Bušos, Satke, Slaný nebo Táborský, bohužel za zády hostujícího gólmana ani jeden míč neskončil. Pro Zlatníky je bod v podstatě vítězstvím, pro Město Albrechtice zbytečnou ztrátou.

„Jsem hodně zklamaný. Soupeři chybělo devět lidí, měli tam mladé, nezkušené hráče, takže jsme je měli úplně přejet. Jenže se tak nestalo," nedovedl si Petr Hrdlička vysvětlit selhání a pokračoval: „Při vší úctě byly Zlatníky opravdu hodně odevzdané, ale zazdily prostor kolem šestnáctky, a když se nepovedly využít šance, byla z toho zbytečná ztráta. Mohli jsme se dotáhnout na špici, bod je fakt málo," dokončil hodnocení kouč Města Albrechtic.


Branka : Slaný
Sestava : Šípek - Pavlíček, Baczke, Mrukvia, Barát (Táborský) - Hricko (Novák), Satke, Štěpán Ondra, Burda - Slaný, Bušos (Chovanec).

Trenér : Petr Hrdlička

Zdroj : deník Pavel Habram
Zdroj: https://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/avizo-doma-zbytecne-ztratilo-20150513.html

 

Zpět