FK Kylešovice - FK Avízo Město Albrechtice 1 : 1 dorost

29.09.2011 03:00

Naši junioři nabuzeni domácí vysokou výhrou s Vrbnem zajížděli do Opavské části Kylešovice k dalšímu utkání KS s odhodláním potvrdit tento výsledek a porvat se o vítězství. Hrálo se nezvykle na umělé trávě a domácí předvedli v prvním poločase velice slušný výkon,který neodpovídá umístněním v tabulce. Jejich výkon byl korunován vedoucí branku s trestného kopu. Do druhého poločasu udělal stratég a trenér v jedné osobě Kala Radomír změny v rozestavení hráčů a náš výkon se oproti prvnímu poločasu rapidně změnil. Začali jsme se více prosazovat a vyústěním toho všeho byl faul v pokutovém území na Jožku Hažíka. K penaltě se postavil jako správný kapitán Michal Hricko a proměněnou penaltou dal podobu konečnému výsledku 1 : 1. Kaňku na utkání bylo neúmyslné zranění domácího kapitána, který byl nechtěně kopnut do hlavy a když se objevily příznaky otřesu mozku tak byla pro něj raději přivolána sanitka ( poprvé a né naposled toto odpoledne).