FK Vrbno - FK Město Albrechtice st.žáci 4:3 (1:2)

21.05.2017 12:59

Utkání jsme začali velice dobře, brzy jsme se dostali do rychlého vedení 2:0, ale to bylo z naší strany do konce poločasu vše. Naši hru následně provází velké množství individuálních chyb, snaha vstřelit gól se našim hráčům nedá upřít, bohužel koncovka je žalostná. Druhá půle není z naší strany o moc lepší, nepřesnosti v rozehrávce, zbytečné ztráty balónů a hra bez nasazení. Naštěstí máme v útoku nejmenšího a nejmladšího hráče na hřišti Honzíka Mlčouška, který je svým starším spoluhráčům vzorem v bojovnosti a svým druhým gólem v zápase snižuje. Bohužel další chyby v obraně nabízejí domácím penaltu, která završila náš slabý výkon na konečných 4:3 pro domácí.

Branky : Jan Mlčoušek 2x, Kubacký

Sestava : Caisbergerová, Kmínek, Velička, Tarabík. P, Kubacký, Hrancová, Frančáková, Mlčoušek, Tkaczyk, Tarabík M., Kvasnica, Poliak