Horní Benešov - FK Avízo M. Albrechtice muži A

13.09.2011 03:59

Horní Benešov - FK Avízo M. Albrechtice 3:0 (2:0)

Utkání pro nás začalo nervozně ještě dříve než rozhodčí pískl poprvé do píšťalky. Pro malý počet hráčů, čekal trenér Santarius na hráče dorostu, který hráli své utkání v Odrách, jenže auto zabloudilo a místo v 16.00 byl výkop 16.25 hod. Hned první útok se domácím podařil a než jsme se stihli rozkoukat, tak se podařilo domácím vstřelit branku a prohrávali jsme 1 : 0. To ale nebylo všechno. Utkání vzal ve svoji režii rozhodčí, který měl mimochodem stejnou barvu dresu jako domácí a byl jejich 12 hráčem na hřišti, rozdával nesmyslně žluté karty a čekal jen na zaváhání našich,aby mohl vytáhnout i kartu červené barvy, to se naštěstí nestalo. Domácím se podařilo ještě v prvním poločase navýšit svůj náskok a po nedorozumění v naší obraně přidali ve 38. minutě druhý gól. Dvě minuty nato spadl domácí útočník úplně v jiné části hřiště než letěl centrovaný balón a PAN rozhodčí se nebál odpískat pokutový kop, který naštěstí brankář Tomáš Heinzke bravurně zneškodnil. Druhý poločas jsme se snažili o sníženi a následné vyrovnání nepříznivého stavu, ale oslabená základní sestava nenašla sílu na vstřelení gólu a v 93. minutě po rychlém brejku zvýšili na konečných 3 : 0 domácí hráči z Horního Benešova.