Muži B

29.09.2011 04:16

Muži B,loňský vítěz IV. třídy nechtěl postoupit a rozhodlo se dál pokračovat v nejnižší soutěži v okrese. V prvním utkání jsme uhráli remízu na horké půdě v Třemešné s místním Béčkem. Pak jsme doma přivítali Jindřichov B, konečný výsledek byl v náš prospěch 4:1,kdy jedinou branku jsme dostali až v nastaveném čase druhého poločasu. Po přestávce zaviněné odhlášením mužstva Osoblaha B jsme v nedělním odpoledni přivítali na našem hřišti mužstvo z Liptáně. Výsledek ovlivnilo hned dvojité vyloučení hostujících hráčů v prvním poločase. I když musím uznat,že hosté nás potrápili více v devíti než v jedenácti. Konečný výsledek byl jasně v náš prospěch 6 : 0. O góly se podělili Burda 2, Špalek, Pietras, Kropáč a Polách, ten sice nastoupil na pozici brankáře, ale byl vyzván domácím publikem k exekuci pokutového kopu, který s přehledem kopl.