Semifinálový turnaj mladšího dorostu „O Pohár VV MS KFS“ - Dva body od postupu

24.01.2014 11:22

Ve čtvrtek 23.1.2014 se naši mladší dorostenci zúčastnili semifinálového halového turnaje v kopané „O pohár VV MS KFS 2014“, který se konal v Opavě.

Do semifinále postoupili první dva týmy z okresů Bruntál, Opava a Nový Jičín. A tak naši hráči čelili mužstvům, jež hrají vyšší soutěž (Krajský přebor), mají mladší dorost a jsou na předních místech tabulky, Bílovec (1.místo), Olympia Bruntál (2.), Kravaře (3.), Kopřivnice (4.) a z opavského přeboru Holasovice.Systémem každý s každým odehráli naši hráči 5 utkání s rozdílnými výkony.V prvním zápase, který byl pro vývoj tabulky a následný postup do finále do Ostravy nejdůležitější, se střetli s okresním rivalem z Bruntálu. I přes vedení 2:0 zápas skončil 3:3 a právě tyto dva ztracené body stály dorostence postup.V dalším utkání podcenili autsidera z Holasovic a opět remíza 3:3, i když zde dotahovali ztrátu 0:2. Tyto ztracené body by postup neřešili, jelikož Bruntál měl o 20 nastřílených branek více.V následném zápase nestačili na výborně a tvrdě hrající Kopřivnici a prohra 1:7 mluvila za vše.Po téhle sprše se kluci opět vzchopili, Kravaře k ničemu nepustili a výhrou 3:1 stále drželi malou naději na postup. To by ale nesmělo dojít na poslední zápas se suverénem celého turnaje, Bílovcem, který nám udělil lekci z efektivity a rozstřílel naše mužstvo vysoko 10:0. Zde se již projevila únava z celého turnaje a velmi těžkých zápasů.

I tak si ale náš mladší dorost zaslouží uznání, pochvalu za reprezentaci albrechtického fotbalu a výborné výsledky jak v okresním, tak krajském kole.

Výsledky:

FK Avízo – Olympia Bruntál         3:3      (branky: Wilczek 2, Král)

FK Avízo – Holasovice                  3:3      (branky: Juchelka, Kropáč, Balicki)

FK Avízo – Kopřivnice                  1:7      (branky: Wilczek)

FK Avízo – Kravaře                      3:1      (branky: Juchelka 2, Wilczek)

FK Avízo – Bílovec                        0:10   

Sestava: Darda, Baranek, Kropáč, Kocián, Balicki, Kohoutek, Král, Wilczek, Juchelka, Zetek, Hudeček

Tabulka:

  1. Bílovec          15b      (postup)
  2. Kopřivnice     12b      (postup)
  3. Olympia Br.     7b      (postup)
  4. FK Avízo          5b
  5. Holasovice      1b                                                               
  6. Kravaře           3b
Zpět