Vydařené soustředění

24.03.2015 19:19

VÍKENDOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ DOROSTU    

Během uplynulého víkendu absolvovali hráči dorostu třídenní náročné soustředění zaměřené na fyzickou kondici a vytrvalost. Během prvních dvou dnů měli v plánu dva tréninky každý den, přátelský zápas a turnaj v sálové kopané. Soustředění bylo kompletně zajištěno jak po sportovní stránce, tak ubytování, strava a také odreagování se u volnočasových aktivit (wellness, golf, ping-pong). Zde bych chtěl poděkovat všem níže uvedeným sponzorům, bez kterých by toto soustředění nebylo možné uskutečnit.

V sobotu, v rámci soustředění, bylo sehráno přátelské utkání s celkem Světlé Hory. Vzhledem k velkému počtu hostujících hráčů se hrálo na velké hřiště, standardně 10+1. Hráči Albrechtic, kterých mimochodem bylo pouze 10+3 hosté, se snažili, ale v závěru utkání obdrželi 3 branky a celé utkání tak prohráli 2:5. Zde se projevila velká únava z předchozího dne a absolvování 3 tréninků během 24 hodin.

V neděli pak bylo družstvo dorostu pozváno do Komprachtic na turnaj v sálové kopané za účasti pěti mužstev. Raritou tohoto turnaje bylo ženské mužstvo z Polonie Proszkow hrající II. polskou ligu a také mužstvo Domecka, které hraje futsalovou soutěž. Další dvě mužstva tvořili mladší a starší dorostenci z Komprachtic. Tento turnaj se nám vydařil a obsadili jsme pěkné druhé místo. Chtěl bych poděkovat zastupitelů obcí Alce a Komprachtic za uspořádání tohoto turnaje a pozvání našeho mužstva.

Výsledky turnaje:

FK Avízo – Komprachtice starší (3.místo)              2:2 (branky Balicky 2)

FK Avízo – Polonia Proszkow ženy (4.místo)        4:0 (branky Juchelka 2, Wilczek, Škerko)

FK Avízo – Komprachtice mladší (5.místo)           16:0  (branky Wilczek 6, Juchelka 3,  Balicki 3, Král 2, Kohoutek, Škerko)

FK Avízo (2.místo) – Mirek S. Domecko (1.místo)  2:3 (branky Wilczek, Juchelka)

Nejlepším hráčem celého turnaje Kamil Wilczek a nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Jakub Juchelka.

 

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM ZA POSKYTNUTÍ PŘÍSPĚVKŮ NA SOUSTŘEDĚNÍ:

Tepelná čerpadla IVT, p. Kropáč                     Tepelná čerpadla Ostrava, p. Babinec

Dontimona Style Ostrava, p. Klos                    Anhypodlahy P.Polom, p.Fuciman

Kavárna Rezidence, p. Wolf                              Penzion Relax, p. Chovaniok

Reking + Golf, p. Král                                           FK Město Albrechtice

ZVŠ, p. Kropáč                                                     pí. Kropáčová

Zpět