výsledky

23.05.2018 20:49

Sokol Karlovice - FK Město Albrechtice  muži A 4:1 (4:0)

Domácí mužstvo se drží na třetím místě tabulky a do utkání nastoupilo s velikým  odhodláním.Do vedení šli již v 11.minutě a když ve 25.minutě proměnili pokutový kop,o osudu utkání bylo rozhodnuto.Do konce poločasu dávají domácí další dvě branky,a snaha hostů o zvrat přinesla ve druhém poločase branku v 65.minutě (Táborský),ale dál již nic.Situace v tabulce je velmi svízelná,ze zbývajících čtyř utkání je třeba získat nejměné 6 bodů!

Hráli: Darda - Kropáč,Kopecký,Mlčoušek (68.Červinka),Kuřec,Pavlíček,

Táborský,Slaný,Hricko (72.Pospíšil),Fiebrich,Charalambidis.

FK Město Albrechtice muži B - Tatran Holčovice 1:1 (0:0)

Zasloužená remíza se soupeřem,který je v tabulce lepší,se zrodila ve druhém poločase,kdy nejprve hosté ve 46.minutě šli do vedení Marcelem Lioliasem, ale domácí Pospíšil v 55.minutě vyrovnal.V závěru utkání měli naši hráči pře-

vahu,ale brankáře hostů nepřekonali.

Budišov nad Bud. - FK Město Albrechtice žáci

starší 13:1 (4:0) - mladší 7:2 (6:1)

Starší žáci opět doplatili na fyzickou převahu domácích - drželi výsledek 4:1

až do 60.minuty,ale v závěru obdrželi co dvě minuty branku.Čestný úspěch vstřelil Kalaš.

Mladší začali hrát s druhým mužstvem tabulky až od stavu 5:0.což bylo pozdě.Branky vstřelili Poliak a Moravec.

FK Město Albrechtice - Sokol Brantice přípravka 6:2 (4:1)

V utkání o vítěze naší skupiny byli naši nejmenší jasně lepší a zaslouženě tak získávají první místo v soutěži.Branky :Barkoci 2,Tkaczyk 2,Vyležík a Včelný.

PROGRAM: Sobota 26.5. v 10,00 hod. - FK žáci - Břidličná