Český Těšín - Avízo starší žáci 0:4 (0:1)

22.10.2012 19:39

FC IRP Český Těšín - FK AVÍZO Město Albrechtice 0:4 (0:1)

27. minuta Hrabovský

55. minuta Zetek

63. minuta Pospíšil

64. minuta Zetek

Úvod utkání byl z obou stran ospalý. Na první šanci se čekalo až do jednadvacáté minuty. To se před šestnáctkou uvolnil Hrabovský a střelou k tyči donutil domácího brankáře k výbornému zákroku. Ve dvacátésedmé minutě se celá akce opakovala. Tentokrát střela mířila do prostřed brány. Gólman ale střelu neudržel a míč zapadl za jeho záda 0:1. Od té chvíle jsme byli jasně lepším týmem. Bohužel se opět kluci začali předhánět v zahazování šancí. Na další gól se tedy čekalo až padesátépáté minuty. Jirka Zetek si výborným náběhem za obranu řekl o míč a z pomocí vzdálenější tyče zvýšil na 0:2. Po této brance tým AVÍZA soupeře jasně přehrával. A dlouho netrvalo a pohlo se v náš prospěch i skóre. Nejprve v 63. minutě proměnil samostatný nájezd na Těšínského brankáře Pospíšil (0:3) a o minutu později se podruhé prosadil Zetek a uzavřel tak skóre na konečných 0:4.

Hodnocení trenéra

V úvodu utkání se na hráčích podepsala dlouhá cesta. Naštěstí pro nás Český Těšín v momentálním složení nebyl schopný toho využít. Dlouho jsme měli problémy s rozehrávkou směrem dopředu. Tu jsme zlepšili až v posledních dvaceti minutách. Doufám, že se naše hra z posledních dvaceti minut přenese i na utkání s Orlovou!!!