FK Kylešovice - FK Avízo Město Albrechtice 6 : 0 (3:0)

29.09.2011 03:13

SMŮLA SE LEPÍ NA NAŠE MUŽSTVO - tak by se pro začátek dalo vystihnout momentální rozpoložení našeho A - mužstva. Šesté utkání a šestá jiná základní sestava. Momentálně chyběli v tomto utkání : Lapuník, Malaník - zahraniční cesta, Burda - v zaměstnání, Novák,Juchelka,Pořízka - zranění. Do utkání jsme nastoupili s odhodláním udržet co nejdéle nerozhodný výsledek,ale opak byl pravdou a ve 12. min. naše obrana nechala doběhnout domácího útočníka odražený balón a ten poslal poprvé míč za Heinzkeho záda. Po šesti minutách se ta samá situace opakovala a prohrávali jsme už 2 : 0. U našeho golmana se projevily zdravotní problémy a proto jsme museli poprvé ve 20. min. střídat. Do branky se postavil dorostenec Roman Boček. Neuběhlo ani pár vteřin a střídali jsme podruhé!! Po souboji o míč upadl Martin Pelán tak nešikovně,že si zlomil klíční kost ( na dvakrát ).Byl odvezen sanitkou do nemocnice. Na jeho místo nastoupil další dorostenec Michal Hricko ( mimochodem měl v nohách předzápas za dorost ). Domácím se podařilo do poločasu přidat ještě jednu branku.Do druhého poločasu nastoupil třetí dorostenec Tomáš Fiebrich, který vystřídal Janise Busiose, který se vrátil po zranění ruky do kádru A mužstva. Ve druhém poločase se projevila únava a neúplnost naší sestavy a domácí dali ještě 3 branky a skóre se zastavilo na hrozivých 6 : 0. Výsledek mohl být ještě hrozivější, ale velice dobře se ukázal v bráně chytající Roman Boček.