ml. žáci FK - Vřesina 3:3

03.06.2017 15:21

do utkání jsme vletěli jako uragán. Od prvních minut mačkáme soupeře na jeho polovině. Jsme velmi aktivní a důrazní. Odměnou je úvodní branka Martina Poliaka. Těsně před poločasem po krásné kombinaci s přehledem přidává druhý gól Ondra Skotnica. V druhém poločase je po nebojácném  průniku opět dobře hrající Honza Mlčoušek bezmilostně sražen v pokutovém území a nemůže následovat nic jiného, než pokutový kop. Exekutorem penalty je Ondra Skotnica, který proměňuje na 3:0. Hosté neskládají zbraně a snižují. Právě vstřelená branka dostává hosty zase do hry a následuje pro nás nezasloužené vyrovnání na konečných 3:3. Škoda spousty nevyužitých šancí, které jsme neproměnili. Po konečném výsledku jsme smutní, ale za předvedený výkon jsme na mužstvo velmi hrdí.  Celé mužstvo zaslouží velkou pochvalu trenérů.

Sestava: Včelný -  Hrancová, Olejniczak, Tarabík, Poliak, - Škrabal, Mlčoušek, Dlouhý, Moravec, Skotnica, Tkaczyk

branky: Skotnica 2, Poliak