Výsledky

04.06.2018 22:07

FK Město Albrechtice - SO Bruntál B  2:3 (1:2)

Velmí nepříjemný výsledek po nevýrazném výkonu našich hráčů.Zápas začal výborně - hned z prvního našeho útoku se prosadil Červinka,ale hned v 6.min. hosté vyrovnali.Konec poločasu jsme nezvládli - hosté z trestného kopu po teči našeho hráče vedli.Odpověď přišla stejně jako v prvním poločase - po zahájení hry se prosadil Charalambidis a začalo se znovu.Bohužel v 55.min.

přišlo zaváhání z pravé strany a hosté střílí vítězný gól.Našemu mužstvu chybělo potřebné nasazení (hosté měli v sestavě 4 dorostence),sestava byla oslabena zraněním (Fiebrich ,Červinka) a také rozhodčím,který neodpískal jasný pokutový kop za sražení Charalambidise.

Hráli: Darda,Kropáč,Slaný,Kuřec,Táborský,Pavlíček,Červinka (51.Hricko),

Pospíšil,Juchelka (71.Dočekal),Fiebrich (27.Kopecký),Charalambidis.

Sokol Liptaň - FK Město Albrechtice 1:1 (0:1)

Pouze s devíti hráči odjelo naše "B" na hřiště posledního mužstva III.třídy.

Mužstvo vedlo z 22.min.brankou Olejniczáka,ale domácím se podařilo ve druhém poločase srovnat.

JUVENTUS Bruntál - FK Město Albrechtice žáci st. 12:0 (6:0)

Ve velmi oslabené sestavě (zranění) se družstvo žáků rozloučilo s krajskou soutěží porážkou.

JUVENTUS Bruntál - FK Město Albrechtice žáci ml. 4:3(1:1)

Velmi kvalitní utkání z obou stran.Naše mužstvo vždy vedlo,domácí vyrovnali a pak přišlo poslední tříminutovka,kdy domácí dali dvě branky a vyhráli.Naše mužstvo,složené z větší části z hráčů přípravky,bude jistě v příštím roce patřit k těm nejlepším.

FK Krnov - FK Město Albrechtice přípravka 4:4 (2:4)

Utkání dvou nejlepších mužstev OP začalo dobře pro domácí - v 6.min.vedli již 2:0.Naši hráči přidali a do konce poločasu získali vedení 4:2.Ve druhém poločase se projevilo to,že dopoledne hráli mnozí za mladší žáky v Bruntále a domácím se v poslední minutě podařilo srovnat.Je to jediná ztráta mužstva za celou jarní sezonu - zbývá ještě finálový zápas s vítězem druhé skupiny.