Výsledky

02.05.2018 18:09

FK Město Albrechtice muži A - Sokol Kylešovice 6:1 (5:0)

Kdo nepřišel na zápas,ten musel litovat.Trenér Busios  poprvé bez zraněných hráčů mohl dát příležitost s velkým elánem hrajícímu mužstvu a hned z prvního rohového kopu ve 2.minutě se Pavlíčkovi podařilo dát první branku.Domácí pokračovali v náporu a v 6.min. dává Charalambidis na 2:0.          Hosté se snažili,měli možná míč častěji na svých kopačkách,ale domácí proti- útoky byly smrtelné:ve 22. a 33.min.se prosadil Šupák,ve 43.min.Kuřec a v druhém poločase v 73.min opět Šupák.V závěru hosté využili již menší soustředěnosti našich a v 79.min.upravili stav na 6:1.

Hráli: Darda,Kropáč,Kopecký,ing.Mlčoušek (61.Slaný),Táborský (55.Červinka),

Juchelka,Pavlíček,Kuřec (70.Fiebrich),Hricko (64.Pospíšil),Charalambidis,           Šupák.

FK Město Albrechtice muži B - Sokol Hošťálkovy 6:2 (3:0)

Muži B pokračovali dle vzoru s muži A a od začátku byli úspěšní:v 11.minutě

již vedli 2:0 a utkání pod kontrolou.Branky stříleli:Olejniczák 3 (7 + 30 + 59), Kropáč Tomáš 2 (51+66) a Hricko v 11 min.

FK Město Albrechtice žáci st. - Fulnek 0:7

Ani se soupeřem,který je těsně před námi,se našim hráčům nedařilo.Nedoká-

zali se vypořádat se střelami po větru,postupně odcházeli síly.

FK Město Albrechtice žáci ml. - Fulnek 3:3 (2:3)

Hosté zahájili utkání s velkým náporem a v 15.minutě již vedli 3:0.Domácí postupně vyrovnali hru a velkou bojovností nakonec získali cenný bod.

Branky: Doležal ve 22. + 38 min.,Mužík ve 28 min.

TJ Krásné Loučky - FK Město Albrechtice přípravka 0:9 (0:2)

Naši nejmenší oplatili domácím jedinou porážku s podzimu a vedou svou skupinu ,když měli po celé utkání drtivou převahu.

Branky: Barkoci 3,Tkaczyk a Mužík po 2,Dlouhý a Šporik po 1.

Družstevník Úvalno - FK Město Albrechtice muži A  4:4 (2:2)

V úterý 1.května byl sehrán odložený zápas z 24.3. a naše mužstvo nezopakovalo sobotní koncert,zvláště v obranné fázi.Domácí se snažili více a brzy šli do vedení,které naši brzy srovnali.Do poločasu se tato situace ještě zopakovala.Za nás stříleli Pavlíček a Charalambidis.Ve druhém poločase se dostali domácí do dvoubrankového vedení,ale závěrečné minuty patřily našemu mužstvu,kterému se podařilo výsledek alespoň srovnat brankami Fiebricha v poslední minutě zápasu.S výsledkem jsme částečně spokojeni,se hrou však nikoliv!

PROGRAM: Sobota 5.5... 10,00: Zátor - FK M.Alce přípravka

16,30: Janov - FK M.Alce muži B

Neděle 6.5.... 9,00: Dolní Benešov - FK M.-Alce žáci

16,30: Štěpánkovice - FK M.Alce muži A